PRIJENOS UŽIVO: Prvenstvo Hrvatske U23 - U16

05.10.2018 - 20:33

Ivana Maranić sedma na svijetu

26.09.2018 - 16:17
Hrvatski seniorski reprezentativci ovaj tjedan su nastupili u Azerbajdžanu na Svjetskom prvenstvu. U Baku su na tatami izašli Zlatko Kumrić, Ivana Šutalo i Ivana Maranić.

Karla Prodan osvojila drugu medalju za Hrvatsku na Europskom prvenstvu

15.09.2018 - 13:53
Nakon srebra na otvaranju Europskog judo prvenstva za juniore u Bugarskoj, zatvaranje individualnog natjecanja je donio novu medalju. Zaslužna za to je Karla Prodan (do 78 kg), koja je osvojila treće mjesto.

Iva Oberan upisala sedmo mjesto na Europskom prvenstvu za juniore

14.09.2018 - 11:12
Nakon srebra prvog dana Europskog judo prvenstva za juniore u Bugarskoj, drugi dan nije donio novu medalju. Najbolji dan je imala Iva Oberan (do 57 kg), koja je završila na sedmom mjestu.

Kadetkinja Ana Viktorija Puljiz osvojila europsko juniorsko srebro!

13.09.2018 - 11:13
Kakvo otvaranje Europskog judo prvenstva za juniore u Bugarskoj! Kadetkinja Ana Viktorija Puljiz (do 44 kg) osvojila je srebrnu medalju i pokazala kako za budućnost hrvatskog juda ne treba brinuti.