PET MEDALJA POSLJEDNJEG DANA EUROPSKOG KUPA U DUBROVNIKU ZA HRVATSKU

07.04.2024 - 15:45
Nedjelja u sportskoj dvorani „Gospino polje“ bila je rezervirana za judaše i judašice u poluteškoj i teškoj kategoriji. Domaća ekipa imala je čak šest predstavnika u samoj završnici, od kojih je pet natjecatelja iz Hrvatske uspjelo je doći danas do postolja. Brončane medalje osvojili su Dominik DRUŽETA, Anđela VIOLIĆ, Nika JAKUŠ, Lorena PERKOVIĆ i Marćelina VRANJEŠ.

SIMIĆ ZLATNA U DUBROVNIKU: „FANTASTIČNO“, KLAČAR DO BRONCE

06.04.2024 - 12:15
10. jubilarno izdanje Europskog kupa u Dubrovniku okupilo točno 350 judaša i judašica iz 28 različitih država. Natjecanje u „Gospinom polju“ još jednom se pokazalo kao sjajna destinacija,

DUBROVNIK, SJAJNA UVERTIRA PRED EUROPSKO PRVENSTVO

04.04.2024 - 12:37
Travanj, mjesec kada su sve oči uprte u Hrvatski judo savez i nadolazeće Europsko prvenstvo. Ali prije toga, i dalje smo u Hrvatskoj, jadranski biser iduća je postaja EJU Europske turneje.

KRIŠTO BRONČANA U TURSKOJ

30.03.2024 - 14:46
Drugog dana IJF Grand Slama u Turskoj obje natjecateljice iz Hrvatske došle su do same završnice. Iva OBERAN (JK „Župa dubrovačka“) i Katarina KRIŠTO (JK „Dalmacijacement“ – Kaštel Sućurac) susrele su se u borbi za brončanu medalju u kojoj je nakon nešto manje od tri minute borbe slavila Krišto.

PULJIZ BRONČANA NA GRAND SLAMU U TURSKOJ: „DRAGO MI JE DA SAM ZAVRŠILA DAN S MEDALJOM!“

29.03.2024 - 16:13
Antalya, novi izazov i još jedan IJF Grand Slam turnir koji je na rasporedu od 29. – 31. ožujka. Natjecanje u Turskoj okupilo je 628 judaša i judašica iz 93 države, a baš radi velikog broja prijava, isto se održava na četiri tatamija. U finalnom bloku opet smo imali priliku gledati Anu Viktoriju PULJIZ (JK „Solin“) koja je završila na trećem mjestu!