Predsjednik Vlade RH Plenković primio izaslanstvo Međunarodne judo federacije i Hrvatskog judo saveza

17.07.2022 - 14:32
Trećeg dana judaškog Grand Prixa Zagreb 2022 nastupilo je sedam hrvatskih predstavnika, a najdalje je došla Petrunjela Pavić (do 78 kg) koja je svoj put završila u četvrtfinalu.

Barbara Matić zlatna, Lara Cvjetko brončana na Grand Prixu Zagreb!

16.07.2022 - 07:38
Drugi dan judaškog Grand Prixa Zagreb donio je i dva hrvatska slavlja! Barbara Matić (do 70 kg) je završila dan sa zlatnom medaljom oko vrata, a Lara Cvjetko, u istoj kategoriji, osvojila je brončanu medalju.

Tihea Topolovec došla na prag finalnog bloka prvog dana spektakla u Areni Zagreb

15.07.2022 - 16:04
Prvi dan judaškog Grand Prixa Zagreb potvrdio je kako se radi o najjačem natjecanju u ovom dijelu Europe uz kvalitetne predstave hrvatskih natjecatelja.

Judo spektakl u Areni Zagreb sa svjetskim zvijezdama

14.07.2022 - 15:23
Deveti put najbolji judaši svijeta dolaze u Hrvatsku, na Grand Prix Zagreb 2022. Od petka 15. do nedjelje 17. srpnja u Areni Zagreb 516 natjecatelja iz 69 država bori se za olimpijske bodove na putu za Pariz.