SVE JE SPREMNO ZA PRVENSTVO HRVATSKE

16.02.2024 - 11:48
Ozbiljno smo već zakoračili u drugi mjesec 2024. godine i u međuvremenu proslavili sjajan početak godine naših natjecatelja na održanim turnirima u Portugalu i Francuskoj.

ŠEST JUDAŠICA NA GRAND SLAMU U AZERBAJDŽANU

15.02.2024 - 14:18
Dva tjedna nakon nastupa na pariškom Grand Slamu, hrvatske judašice otputovale su u Azerbajdžan gdje će nastupiti na Baku Grand Slamu (16. do 18. veljače). Sveukupno šest judašica predvodi dvostruka svjetska prvakinja Barbara MATIĆ (JK „Pujanke“ – Split).

TOMIĆ OSVOJIO POVIJESNU MEDALJU ZA VINKOVCE

12.02.2024 - 12:11
17-godišnji Vinkovčanin Stiv TOMIĆ ostat će zapisan u judo knjigama kao prvi muški osvajač medalje na Europskom kupu. Član judo kluba „Vinkovci“ u klub je donio jednu od prvih medalja koja je do sada falila.

SREBRO ZA VUKOVIĆ NA EUROPEAN OPENU U GYÖRU

11.02.2024 - 10:21
EJU Tour i službeno je započeo natjecanjem u Mađarskoj koji se boduje za Olimpijske igre, na kojem je nastupilo 396 natjecatelja iz 35 država. Za dobre vijesti pobrinula se Helena VUKOVIĆ (JK „Samobor“) koja je osvojila srebrnu medalju.

ZLATO, SREBRO I DVIJE BRONCE U ITALIJI

Sjajne vijesti dolaze sa prvog kadetskog europskog kupa u ovoj sezoni gdje su naši natjecatelji osvojili četiri medalje. U konkurenciji od 461 judaša i judašica u Italiji, Dan KONCILIJA (JK „Zagreb“) osvojio je zlato, David ŠEGA (JK „Lika“ – Zagreb) srebro, a Stiv TOMIĆ (JK „Vinkovci“) i Luka IVANKOVIĆ (JK „Samobor“) brončane medalje.