Lara Cvjetko najbolja mlada sportašica po izboru HOO-a i dobitnica Nagrade Dražen Petrović

11.09.2021 - 21:51
Lara Cvjetko (do 70 kg) dobitnica je Nagrade Dražen Petrović koju Hrvatski olimpijski odbor dodjeljuje svake godine kao najboljoj mladoj sportašici Hrvatske.

Katarina Krišto europska juniorska prvakinja, Lara Cvjetko srebrna

10.09.2021 - 16:08
Prva dva dana Europskog juniorskog prvenstva u judu donijeli su tri velike medalje za Hrvatsku, s popunjenim postoljem. Nakon što je u četvrtak Ana Viktorija Puljiz osvojila broncu, u petak je Katarina Krišto postala europska prvakinja osvojivši zlato, a Lara Cvjetko je osvojila srebrnu medalju.

Ana Viktorija Puljiz brončana na Europskom prvenstvu za juniore

09.09.2021 - 10:17

Sedam imena na Europskom juniorskom prvenstvu u Luksemburgu

08.09.2021 - 19:38
Nakon Europskog kadetskog prvenstva, i najbolji juniori Europe se natječu za medalje i titule prvaka Starog kontinenta. Hrvatsku će, od 9. do 12. rujna, u Luksemburgu predstavljati sedam imena, od kojih se najviše izdvajaju Ana Viktorija Puljiz (do 52 kg), Katarina Krišto (do 63 kg) i Lara Cvjetko (do 70 kg).

Lucija Brešković predstavljala hrvatski judo na Paraolimpijskim igrama u Tokiju

29.08.2021 - 19:18
Nakon Olimpijskih igara u Tokiju, na kojem je hrvatski judo imao tri predstavnice, Hrvatsku je na Paraolimpijskim igramapredstavlja Kaštelanka Lucija Brešković (do 70 kg), kategorija B3.