Mateo Holjevac zlatni, Zvonimir Bulić srebrni u Austriji!

29.10.2018 - 14:23
Hrvatski judaši s intelektualnim poteškoćama Mateo Holjevac (do 60kg, JK Duga Resa) i Zvonimir Bulić (do 100kg, JK Dugave - Zagreb) nastupili na turniru u Austriji (Villach).

Katarina Krišto zlatna, Đapić srebrni, Puljiz brončana na Europskom kupu u Sloveniji

29.10.2018 - 11:15
Katarina Krišto (do 63 kg) osvojila je zlatnu medalju, dok je Leon Đapić (do 66 kg) bio srebrni, a Ana Viktorija Puljiz (do 44 kg) brončana na Europskom kadetskom kupu u Sloveniji (Koper).

Pinky iz Velike Gorice prvaci II.HJL

23.10.2018 - 07:55

Brigita Ljuba i Katarina Lucija Vuković brončane u Malagi

21.10.2018 - 18:44
Brigita Ljuba (do 78 kg) i Katarina Lucija Vuković (preko 78 kg) vraćaju se s Europskog kupa u Malagi s brončanim medaljama oko vrata.

Karla Prodan postala juniorska viceprvakinja svijeta

20.10.2018 - 22:06
Svjetsko prvenstvo za juniore na Bahamima je završilo na odličan način za hrvatski judo. Karla Prodan (do 78 kg) osvojila je srebrnu medalju i u Hrvatsku se vraća kao viceprvakinja svijeta.