DESET DANA DO EUROPSKOG PRVENSTVA - TIM HRVATSKA

15.04.2024 - 15:08
18 najboljih hrvatskih judaša spremno je za spektakl u glavnom gradu koji započinje za 10 dana. Zagrebačka Arena spremna je za domaćinstvo Europskog prvenstva u judu za seniore 2024. Konačna prijava je završena, što znači da se malo promjena može očekivati, a među njima su odabranice izbornika ženske reprezentacije Vladimira PRERADOVIĆA, odnosno odabranici izbornika muške reprezentacije Deana ILIĆA.

SAKURA CUP ODUŠEVIO, ODRŽAN “ADAPTED JUDO” U SVETOJ NEDELJI

15.04.2024 - 14:16
Još jedno sjajno izdanje Sakura kupa dogodilo se 13.04.2024. u sportskoj dvorani OŠ “Vladimir Deščak“ u Svetoj Nedelji. Trinaesti po redu Sakura cup-a organizirao je JK Sakura,

KNEZ OSVOJIO BRONCU I ISPISAO POVIJEST, BEŠKER SE PRIDRUŽILA S BRONCOM

07.04.2024 - 14:08
Kadetska judo turneja nastavila se ovog vikenda u Teplicama. Od 6. – 7. travnja u Češkoj se za medalje borilo 583 judaša i judašica iz 32 različite države. Do postolja je stigao Šibenčanin Filip KNEZ (JK „Šibenik“) u kategoriji -60kg i tako osvojio prvu povijesnu medalju na Europskom kupu koja putuje u grad košarkaškog Mozarta, Šibenik.

PET MEDALJA POSLJEDNJEG DANA EUROPSKOG KUPA U DUBROVNIKU ZA HRVATSKU

07.04.2024 - 15:45
Nedjelja u sportskoj dvorani „Gospino polje“ bila je rezervirana za judaše i judašice u poluteškoj i teškoj kategoriji. Domaća ekipa imala je čak šest predstavnika u samoj završnici, od kojih je pet natjecatelja iz Hrvatske uspjelo je doći danas do postolja. Brončane medalje osvojili su Dominik DRUŽETA, Anđela VIOLIĆ, Nika JAKUŠ, Lorena PERKOVIĆ i Marćelina VRANJEŠ.

SIMIĆ ZLATNA U DUBROVNIKU: „FANTASTIČNO“, KLAČAR DO BRONCE

06.04.2024 - 12:15
10. jubilarno izdanje Europskog kupa u Dubrovniku okupilo točno 350 judaša i judašica iz 28 različitih država. Natjecanje u „Gospinom polju“ još jednom se pokazalo kao sjajna destinacija,