Barbara Matić brončana na Grand Slamu u Budimpešti

09.07.2022 - 12:17
Barbara Matić (do 70 kg) brončanom medaljom na Grand Slamu je najavila Grand Prix Zagreb (15. do 17. srpnja, Arena Zagreb). I to u “svojoj” Budimpešti, gdje je osvojila naslov svjetske prvakinje.

Budimpešta kao zagrijavanje za spektakl u zagrebačkoj Areni

06.07.2022 - 21:11
Nešto više od godinu dana kako je osvojila naslov svjetske prvakinje u Budimpešti, Barbara Matić (do 70 kg) se vraća na “mjesto zločina”, gdje će, od 8. do 10. srpnja, tražiti natjecateljski ritam uoči Grand Prixa Zagreb (15. do 17. srpnja, Arena Zagreb).

Petrunjela Pavić donijela još jednu broncu na Mediteranskim igrama!

01.07.2022 - 16:43
Trećeg dana judo turnira na Mediteranskim igrama u Alžiru, Hrvatska je imala tri predstavnika u finalnom bloku, a do medalje je došla Petrunjela Pavić (do 78 kg).

Iva Oberan osvojila broncu na Mediteranskim igrama u Alžiru!

30.06.2022 - 15:57
Drugog dana judo turnira na Mediteranskim igrama u Alžiru, obje hrvatske judašice su trebale nastupiti u finalnom bloku, ali Laru Cvjetko (do 70 kg) je zaustavila kazna, dok je Iva Oberan (do 63 kg) osvojila brončanu medalju.

Ana Viktorija Puljiz osvojila još jednu veliku medalju!

29.06.2022 - 15:59
Prvog dana judo turnira na Mediteranskim igrama u Alžiru, oba hrvatska imena su došla do finalnog bloka, Ana Viktorija Puljiz (do 52 kg) do finala, a Robert Klačar (do 66 kg) do borbe za broncu.