Ana Viktorija Puljiz zlatna na Europskom kadetskom kupu u Italiji

12.02.2018 - 09:09
Aktualna europska kadetska prvakinja, Ana Viktorija Puljiz (do 44 kg), osvojila je zlatnu medalju na Europskom kadetskom kupu u Italiji.

Zlatko Kumrić došao nadomak bronce na judaškom Wimbledonu

11.02.2018 - 18:49
Hrvatski judaš Zlatko Kumrić (do 100 kg) bio je jedini hrvatski predstavnik na prestižnom turniru, Grand Slamu u Parizu, te je došao do borbe za broncu i upisao odličan nastup.

Solin osvojio četiri zlata na kadetskom prvenstvu Hrvatske u Splitu

05.02.2018 - 11:14
Najbolji mladi judaši Hrvatske okupili su se 3. veljače u Splitu, gdje se održalo prvenstveno Hrvatske za kadete i kadetkinje.

Družeta: "Usprkos boli upisao sam dobar nastup u Tunisu"; pobjede Kumrića i Šutalo

20.01.2018 - 19:55
Hrvatski judaš Dominik Družeta (do 81 kg) upisao je dobar nastup na Grand Prixu u Tunisu na otvaranju 2018. godine.

Barbara Matić prva osvajačica medalje na Masters turnirima za Hrvatsku

17.12.2017 - 12:59
Barbara Matić (do 70 kg) na završnom turniru najboljih u sezoni (IJF Masters St. Petersburg) došla je sve do finala, gdje je izgubila od Portele (BRA) i osvojila srebrnu medalju!