Barbara izgubila 4 sekunde prije kraja, Karla i Zlatko upisali pobjede pa izgubili od svjetskih prvaka

08.01.2021 - 09:47
Početak olimpijske 2021. godine donosi okupljanje najboljih judaša i judašica svijeta u Kataru. Na tatamiju Dohe nastupili su, po prvi puta u povijesti, i čak tri hrvatska imena. Za vrijedne bodove i novčane nagrade borili su se Barbara Matić (do 70 kg), Karla Prodan (do 78 kg) i Zlatko Kumrić (do 100 kg).

Karla Prodan treća u Europi: "Znala sam da mogu do europske medalje!"

21.11.2020 - 16:50
Posljednjeg dana Europskog prvenstva za seniore, koje se od 19. do 21. studenog održavalo u Pragu, Karla Prodan (do 78 kg) osvojila je brončanu medalju.

Ozljeda zaustavila Barbaru Matić protiv svjetske prvakinje, Družeta ispao u osmini finala

20.11.2020 - 09:20
Drugog dana Europskog prvenstva za seniore, koje se od 19. do 21. studenog održava u Pragu, nastupili su Barbara Matić i Dominik Družeta te upisali jednu pobjedu.

Barbara Matić ponovno na svjetsku prvakinju, ždrijeb nije pomazio niti druge

19.11.2020 - 11:16
Hrvatska je bila središte judo svijeta početkom studenog, a nakon dva iznimno uspješna europska prvenstva, za juniore i mlađe seniore, vrijeme je za Češku. U Pragu se, od 19. do 21. studenog, održava Europsko prvenstvo za seniore, a Hrvatsku predstavlja šest imena.

Lara Cvjetko prvakinja Europe, Karla Prodan srebrna u Poreču!

10.11.2020 - 18:04
Posljednjeg dana Europskog prvenstvo za mlađe seniore u Poreču, hrvatske judašice su imale jako dobar dan, a Lara Cvjetko je okrunila cijeli judaški Poreč osvajanjem zlatne medalje!