• Organizator
    Hrvatski judo savez


  • 1

    AMBROŽIČ Luka SLO

    Biotehniški izobraževalni center Ljubljana

    KOMIČ Klavdij SLO

    Gimnazija Jožeta Plečnika Ljubljana

    2

    PUNGERČAR Nal SLO

    Srednja zdravstvena šola Ljubljana

    PLEČKO DavidSLO

    Gimnazija Šiška

    3

    ARH Jaša Ambrož SLO

    Gimnazija Celje - Center

    KOKOTOVIČ Staš SLO

    II. gimnazija Maribor

    4

    CAF Luka SLO

    Šolski center Ptuj, Ekonomska šola

    ŽIVKOVIČ KOKALJ NikSLO

    Gimnazija Šiška

    5

    HERKOVIČ Nace SLO

    Šolski center Slovenj Gradec, Gimnazija

    OPRČKAL LENART SLO

    Šolski center Celje, Gimnazija Lava

    6

    MASTNAK Taras SLO

    Šolski center Celje, Gimnazija Lava

    KOCIJAN AndrejSLO

    Gimnazija Bežigrad

    7

    ROGELJ Maks SLO

    Elektrotehniško-računalniška strokovna šola in gimnazija Ljubljana

    ŠTOBER URH SLO

    Šolski center Velenje

    8

    ZAVEC Luka SLO

    Gimnazija Šiška

    TROPAN LukaSLO

    II. gimnazija Maribor

    9

    AMBROŽIČ Luka


    [01:32] 10 s0 : 00 s0

    PUNGERČAR Nal


    [03:35] 11 s0 : 00 s0

    10

    KOKOTOVIČ Staš


    [01:46] 00 s2 : 02 s0

    ŽIVKOVIČ KOKALJ Nik


    [00:12] 00 s0 : 10 s0

    11

    HERKOVIČ Nace


    [01:13] 11 s0 : 00 s0

    KOCIJAN Andrej


    [00:25] 00 s0 : 02 s0

    12

    ŠTOBER URH


    [01:33] 00 s0 : 02 s0

    TROPAN Luka


    [03:56] 00 s2 : 01 s2

    17

    PUNGERČAR Nal


    [01:18] 00 s0 : 02 s0

    KOKOTOVIČ Staš


    [02:49] 10 s0 : 00 s1

    18

    HERKOVIČ Nace


    [00:25] 10 s0 : 00 s0

    ŠTOBER URH


    [01:47] 10 s0 : 00 s2

    2. KOKOTOVIČ Staš


    [01:06] 00 s2 : 10 s0

    23

    1. HERKOVIČ Nace


    [04:00] 00 s1 : 01 s1

    HERKOVIČ Nace


    [00:56] 10 s0 : 00 s0

    13

    PLEČKO David 


    SLO, Gimnazija Šiška

    AMBROŽIČ Luka 


    SLO, Biotehniški izobraževalni center Ljubljana

    14

    ARH Jaša Ambrož 


    SLO, Gimnazija Celje - Center

    ŽIVKOVIČ KOKALJ Nik 


    SLO, Gimnazija Šiška

    15

    OPRČKAL LENART 


    SLO, Šolski center Celje, Gimnazija Lava

    KOCIJAN Andrej 


    SLO, Gimnazija Bežigrad

    16

    ROGELJ Maks 


    SLO, Elektrotehniško-računalniška strokovna šola in gimnazija Ljubljana

    TROPAN Luka 


    SLO, II. gimnazija Maribor

    19

    AMBROŽIČ Luka 


    [01:58] 01 s0 : 10 s1 

    ŽIVKOVIČ KOKALJ Nik 


    [01:33] 00 s1 : 10 s0 

    20

    KOCIJAN Andrej 


    [01:00] 00 s0 : 10 s0 

    TROPAN Luka 


    [02:22] 00 s0 : 10 s0 

    21

    ŽIVKOVIČ KOKALJ Nik 


    [04:00] 00 s0 : 01 s1 

    ŠTOBER URH 


    SLO, Šolski center Velenje

    22

    TROPAN Luka 


    [00:18] 00 s0 : 10 s0 

    PUNGERČAR Nal 


    SLO, Srednja zdravstvena šola Ljubljana

    3. ŠTOBER URH 


    [03:01] 01 s0 : 02 s0 

    3. TROPAN Luka 


    [03:46] 10 s2 : 00 s0