• Organizator
    Hrvatski judo savez


  • 1

    PEULIĆ Filip SLO

    Gimnazija Poljane

    2

    KELAVA Goran SLO

    Gimnazija Bežigrad

    DUKARIČ AnejSLO

    II. gimnazija Maribor

    3

    CAF Rok SLO

    Biotehniška šola Maribor

    BLATNIK Jakob mai SLO

    Srednja šola za oblikovanje in fotografijo Ljubljana

    4

    KAC ANDRAŽ SLO

    Šolski center Ravne na Koroškem

    KOŽAR ReneSLO

    Ekonomska šola Celje

    5

    HORVAT Marko SLO

    Gimnazija Bežigrad

    JELAŠ VID SLO

    Šolski center Velenje, Elektro in računalniška šola

    6

    SKLEBEK Anej SLO

    Šolski center Celje

    KAVČIČ JakaSLO

    Gimnazija Bežigrad

    7

    NIPIČ Filip SLO

    Srednja elektro-računalniška šola Maribor

    MARČETA Sergej SLO

    Gimnazija Koper

    8

    LEVSTIK Marsel SLO

    Šolski center Celje

    ZVER MihaelSLO

    Dvojezična srednja šola Lendava

    9

    PEULIĆ Filip


    DUKARIČ Anej


    [03:27] 00 s1 : 10 s1

    10

    CAF Rok


    [02:06] 11 s0 : 00 s1

    KOŽAR Rene


    [01:08] 00 s0 : 10 s0

    11

    JELAŠ VID


    [02:00] 00 s1 : 10 s0

    KAVČIČ Jaka


    [00:30] 00 s0 : 11 s0

    12

    NIPIČ Filip


    [01:25] 11 s0 : 00 s0

    ZVER Mihael


    [00:05] 00 s0 : 10 s0

    17

    DUKARIČ Anej


    [00:38] 00 s0 : 10 s0

    KOŽAR Rene


    [00:23] 00 s0 : 10 s0

    18

    KAVČIČ Jaka


    [01:25] 00 s1 : 10 s0

    NIPIČ Filip


    [00:55] 10 s0 : 00 s0

    DUKARIČ Anej


    [02:40] 01 s1 : 00 s0

    23

    1. DUKARIČ Anej


    [02:44] 02 s0 : 00 s0

    2. KAVČIČ Jaka


    [01:23] 10 s0 : 00 s0

    13

    KELAVA Goran 


    SLO, Gimnazija Bežigrad

    PEULIĆ Filip 


    SLO, Gimnazija Poljane

    14

    KAC ANDRAŽ 


    SLO, Šolski center Ravne na Koroškem

    CAF Rok 


    SLO, Biotehniška šola Maribor

    15

    SKLEBEK Anej 


    SLO, Šolski center Celje

    JELAŠ VID 


    SLO, Šolski center Velenje, Elektro in računalniška šola

    16

    MARČETA Sergej 


    SLO, Gimnazija Koper

    ZVER Mihael 


    SLO, Dvojezična srednja šola Lendava

    19

    KELAVA Goran 


    [01:24] 02 s0 : 00 s0 

    KAC ANDRAŽ 


    [00:45] 11 s0 : 00 s0 

    20

    JELAŠ VID 


    [00:07] 00 s0 : 10 s0 

    ZVER Mihael 


    [00:07] 00 s0 : 10 s0 

    21

    KELAVA Goran 


    [04:00] 01 s0 : 00 s2 

    NIPIČ Filip 


    SLO, Srednja elektro-računalniška šola Maribor

    22

    JELAŠ VID 


    [00:09] 10 s0 : 00 s0 

    KOŽAR Rene 


    SLO, Ekonomska šola Celje

    3. KELAVA Goran 


    [01:09] 10 s0 : 00 s0 

    3. KOŽAR Rene 


    [01:06] 00 s0 : 10 s0