• Organizator
    Hrvatski judo savez


  • 33

    VALADIER PICARD Romain


    LARKIN Danylo


    34

    DOBRANIĆ Milan


    SIMAN TOV Dotan


    35

    MATEI Alexandru


    IAMUNDO Matteo


    36

    AUER Marcus


    MARDUSEVICH Uladzislau


    49

    VALADIER PICARD Romain


    DOBRANIĆ Milan


    50

    MATEI Alexandru


    MARDUSEVICH Uladzislau


    VALADIER PICARD Romain


    57

    VALADIER PICARD Romain


    MATEI Alexandru


    10

    SIMEONOV IvanBUL

    CSKA Sofia

    14

    KOKAN IvoCRO

    Pujanke

    15

    KALASZ AkosHUN

    Pezügyőr SE

    16

    NASCHCHO IssaAUT

    LZ Multikraft Wels

    37

    ANGHEL Andrei


    TOZZA Antonio


    38

    MIRAYEUSKI Ihar


    NIKOLIC Aleksa


    39

    VEKSLER Yehonatan


    MERDIN Emile


    40

    PETRUZZELLI flavio


    KIM Serhii


    51

    ANGHEL Andrei


    MIRAYEUSKI Ihar


    52

    VEKSLER Yehonatan


    KIM Serhii


    ANGHEL Andrei


    58

    VEKSLER Yehonatan


    VEKSLER Yehonatan


    41

    SCATOLINO thomas


    KHALIDOV Said-Magomed


    42

    PICHLER Lukas


    DUMITRU Bogdan


    43

    BARCZIKAY Akos


    MATZLIAH Amit


    44

    CHRISTODOULIDES Petros


    KORCHOVYI ARTEM


    53

    KHALIDOV Said-Magomed


    DUMITRU Bogdan


    54

    BARCZIKAY Akos


    KORCHOVYI ARTEM


    KHALIDOV Said-Magomed


    59

    KHALIDOV Said-Magomed


    KORCHOVYI ARTEM


    25

    SHULMAN ArielISR

    National Team ISR

    26

    HRKEC AntonioCRO

    Profectus Samobor

    31

    FICHTENBAUER JulianAUT

    Volksb.Galaxy.Tigers

    32

    BUBALO AleksaSRB

    Novosadski judo klub

    NAGY BenceHUN

    Domaszeki

    45

    SHULMAN Ariel


    WANDTKE Viktor Marko


    46

    DZIAMIDAU Yahor


    MIHAI Robert


    47

    HOLOBORODKO MYKYTA


    MARINX Ray


    48

    FICHTENBAUER Julian


    NAGY Bence


    55

    SHULMAN Ariel


    MIHAI Robert


    56

    HOLOBORODKO MYKYTA


    NAGY Bence


    SHULMAN Ariel


    60

    HOLOBORODKO MYKYTA


    HOLOBORODKO MYKYTA


    61

     


    62

     


    MERDIN Emile 


    BEL

    64

     


    MARINX Ray 


    BEL

    65

    LARKIN Danylo 


    DOBRANIĆ Milan 


    BIH, Berkovići

    66

    MERDIN Emile 


    KIM Serhii 


    UKR

    67

    SCATOLINO thomas 


    DUMITRU Bogdan 


    ROU

    68

    MARINX Ray 


    NAGY Bence 


    HUN, Domaszeki

    69

    LARKIN Danylo 


    MATEI Alexandru 


    ROU, Focsami

    70

    KIM Serhii 


    ANGHEL Andrei 


    ROU

    71

    SCATOLINO thomas 


    KORCHOVYI ARTEM 


    UKR

    72

    MARINX Ray 


    SHULMAN Ariel 


    ISR, National Team ISR

    MATEI Alexandru 


    ANGHEL Andrei 


    KORCHOVYI ARTEM 


    SHULMAN Ariel 


    MATEI Alexandru 


    ROU, Focsami

    ANGHEL Andrei 


    ROU

    KORCHOVYI ARTEM 


    UKR

    SHULMAN Ariel 


    ISR, National Team ISR

    75

    MATEI Alexandru 


    KHALIDOV Said-Magomed 


    UKR, Evropa Odessa

    76

    SHULMAN Ariel 


    VEKSLER Yehonatan 


    ISR

    77

    3. KHALIDOV Said-Magomed 


    78

    3. SHULMAN Ariel  


    73

    2 .VALADIER PICARD Romain 


    74

    HOLOBORODKO MYKYTA 


    79

    1. HOLOBORODKO MYKYTA