ZLATO ZA KULIĆ, SIMIĆ BRONČANA U PRAGU

04.06.2023 - 08:13
Na Europskom juniorskom (U21) kupu u Pragu koji se održao od 3.- 4.lipnja Karla KULIĆ osvojila je zlatno odličje, a Nina SIMIĆ brončanu medalju (obje JK "Pujanke" - Split). U Češkoj se za odličja borilo 365 natjecatelja iz 27 država.

BRONCA ZA KUMRIĆA U TADŽIKISTANU: „PUNO JE JOŠ TURNIRA U IGRI“

04.06.2023 - 14:17
Za sjajne vijesti IJF Grand Prixa u Tadžikistanu pobrinuo se senator hrvatske judo reprezentacije Zlatko KUMRIĆ (AJK „Student“ – Split) koji je osvojio brončanu medalju. Posljednjeg dan u Dušanbeu bio je rezerviran za „teškaše“ odnosno za Kumrića koji je nastupio u kategoriji do 100kg u konkurenciji s još 20 seniora koji su se borili za bodove koji vode u Pariz 2024.

KRIŠTO ZLATNA, OBERAN DO BRONCE U TADŽIKISTANU

03.06.2023 - 13:02
Dušanbe je najnoviji grad na IJF Svjetskoj judo turneji, otvarajući novu zemlju za ostatak judo svijeta. U Tadžikistanu se od 2.-4. lipnja održava IJF Grand Prix na kojem je Katarina KRIŠTO (JK “Dalmacijacement” - Kaštel Sućurac) osvojila zlatno odličje u kategoriji -63kg, dok je Iva OBERAN (JK “Župa dubrovačka”) u istoj kategoriji osvojila brončanu medalju.

ISPITI ZA DAN POJASEVE U SOLINU

29.05.2023 - 11:13
Ispitu je pristupilo 42 kandidata koji su pred komisijom demonstrirali svoje znanje iz Nage-no-kate i Katame-no-kate.

PULJIZ UOČI GRAND PRIXA U AUSTRIJI: „U SVAKU BORBU 100 POSTO!“

24.05.2023 - 14:28
Nakon nedavno održanog Svjetskog prvenstva u Dohi IJF World Judo Tour nastavlja se u Linzu. Od četvrtka 25. do 27. svibnja u „Tips Areni“ održat će se prvi ikada IJF Grand Prix u Austriji, a na istom će nastupiti četiri natjecateljice iz Hrvatske