Barbara Matić zlatna, Lara Cvjetko brončana na Grand Prixu Zagreb!

16.07.2022 - 07:38
Drugi dan judaškog Grand Prixa Zagreb donio je i dva hrvatska slavlja! Barbara Matić (do 70 kg) je završila dan sa zlatnom medaljom oko vrata, a Lara Cvjetko, u istoj kategoriji, osvojila je brončanu medalju.

Tihea Topolovec došla na prag finalnog bloka prvog dana spektakla u Areni Zagreb

15.07.2022 - 16:04
Prvi dan judaškog Grand Prixa Zagreb potvrdio je kako se radi o najjačem natjecanju u ovom dijelu Europe uz kvalitetne predstave hrvatskih natjecatelja.

Judo spektakl u Areni Zagreb sa svjetskim zvijezdama

14.07.2022 - 15:23
Deveti put najbolji judaši svijeta dolaze u Hrvatsku, na Grand Prix Zagreb 2022. Od petka 15. do nedjelje 17. srpnja u Areni Zagreb 516 natjecatelja iz 69 država bori se za olimpijske bodove na putu za Pariz.

Barbara Matić brončana na Grand Slamu u Budimpešti

09.07.2022 - 12:17
Barbara Matić (do 70 kg) brončanom medaljom na Grand Slamu je najavila Grand Prix Zagreb (15. do 17. srpnja, Arena Zagreb). I to u “svojoj” Budimpešti, gdje je osvojila naslov svjetske prvakinje.

Budimpešta kao zagrijavanje za spektakl u zagrebačkoj Areni

06.07.2022 - 21:11
Nešto više od godinu dana kako je osvojila naslov svjetske prvakinje u Budimpešti, Barbara Matić (do 70 kg) se vraća na “mjesto zločina”, gdje će, od 8. do 10. srpnja, tražiti natjecateljski ritam uoči Grand Prixa Zagreb (15. do 17. srpnja, Arena Zagreb).