Tumačenje Odluke o uvođenju posebne sigurnosne mjere obveznog testiranja dužnosnika

3. HJL – liga kadeta i mlađih kadeta

15.11.2021 - 10:42

Bronce Prodan i Maranić za kraj najuspješnijeg Grand Slam turnira ikad

07.11.2021 - 17:09
Hrvatske judoke se vraćaju iz Azerbajdžana sa čak četiri medalje osvojene na Grand Slamu Baku. Nakon što su u subotu srebra osvojili Lara Cvjetko (do 70 kg) i Dominik Družeta (do 81 kg), u nedjelju su Karla Prodan (do 78 kg) i Ivana Maranić (preko 78 kg) osvojile brončane medalje.

Vrhunska srebrna subota za hrvatske judoke na dvije velike pozornice

06.11.2021 - 18:03
Hrvatski seniori nastupaju na Grand Slamu Baku, dok se mlađi seniori i seniorke bore na Europskom prvenstvu u Budimpeštu. Na oba natjecanja Hrvatska je upisala velike uspjehe jer su Lara Cvjetko (do 70 kg) i Dominik Družeta (do 81 kg) osvojili srebrne medalje, dok je Petrunjela Pavić (do 78 kg) također osvojila drugo mjesto i srebrnu medalju.