Šikić i Pavić zlatne, Oberan i Violić brončane na Europskom kupu u Rusiji

11.08.2021 - 10:32
Odličan vikend za hrvatske judašice u ruskom Orenburgu okrunjen je s dvije zlatne i dvije brončane medalje.

Ivana Maranić nije uspjela naći rješenje za Litavku

30.07.2021 - 03:52
Ivana Maranić (preko 78 kg) je izgubila borbu 1. kola Olimpskih igara Tokio 2020 od Litavke Sandre Jablonskyte, 31. judašice svijeta u svojoj kategoriji.

Karla Prodan zastala na drugoj prepreci u debiju na Olimpijskim igrama

29.07.2021 - 04:35
Karla Prodan (do 78 kg) je izgubila borbu osmine finala Olimpskih igara od Kubanke Kalieme Antomarchi, 11. judašice na svjetskoj rang ljestvici.

Barbara Matić došla na korak do olimpijske bronce u Tokiju

28.07.2021 - 11:05
Barbara Matić (do 70 kg) je izgubila borbu za broncu od Ruskinje Madine Taimazove i tako Olimpijske igre u Tokiju završila na petom mjestu, što je najbolji rezultat u povijesti hrvatskog juda.

Barbara Matić u srijedu otvara olimpijski judo turnir za Hrvatsku

27.07.2021 - 07:49
Olimpijski judo turnir u Tokiju traje od subote, ali za Hrvatsku glavni program počinje od srijede 28. srpnja, kada nastupa Barbara Matić (do 70 kg).