Hrvatske judašice saznale protivnice u Tokiju i put prema ostvarenju snova

22.07.2021 - 06:50
Ždrijeb olimpijskog judo turnira Tokio 2020 odredio je put kojeg Barbara Matić (do 70 kg), Karla Prodan (do 78 kg) i Ivana Maranić (preko 78 kg) imaju do ostvarenja olimpijskih snova.

Povratak kata natjecanja u dvorane kroz Prvenstvo Hrvatske

27.06.2021 - 18:09
Nakon duže pauze uzrokovane pandemijom, kata aktivnosti su se nastavile.

Istarski borac uzeo pet naslova prvaka Hrvatske, Student osvojio ekipno prvo mjesto

26.06.2021 - 15:20
Prvenstvo Hrvatske 2021. za seniore i seniorke u Zagrebu je okupilo ponajbolje judaše u državi, a izostala su najjača imena JK Pujanki poput Barbare Matić i Karle Prodan te Lara Cvjetko (JK Black Belt Zagreb) i Ivana Maranić (JK Panda Zagreb).

Perković srebrna, a Filipović brončana na Europskom kadetskom kupu u Poreču

20.06.2021 - 23:13
Na Europskom kadetskom kupu u Poreču, na kojem je nastupilo 368 natjecatelja iz 27 država, hrvatske judašice su osvojili dvije medalje. Lorena Perković je uzela srebro u kategoriji preko 70 kg, a Ines Filipović broncu u kategoriji do 63 kg.

Puljiz i Bulić brončani na Europskom juniorskom kupu u Sarajevu

20.06.2021 - 22:55
Na Europskom juniorskom kupu u Sarajevu hrvatski predstavnici su osvojili dvije brončane medalje. Ana Viktorija Puljiz popela se na postolje u kategoriji do 52 kg, a Josip Bulić u kategoriji do 90 kg.