• Organizator
    Hrvatski judo savez


  • 1

    BRAČUN Vito CRO

    Zagreb 

     

    2

    ROMIĆ Jakov CRO

    Profectus Samobor 

     

    3

    BRNADA Lovro CRO

    Pinky

    VUJIć BOBANOVIć Vito CRO

    Medvedgrad

    4

    IVANIĆ Karlo CRO

    Black Belt

    BRAČUN Vito


    ROMIĆ Jakov


    VUJIć BOBANOVIć Vito


    IVANIĆ Karlo


    17

    BRAČUN Vito


    18

    VUJIć BOBANOVIć Vito


    25

    VUJIć BOBANOVIć Vito


    5

    STIPIĆ Josip CRO

    Jaska Jastrebarsko 

     

    6

    KOMES Jakov CRO

    Rijeka 

    LUčIć Anton CRO

    Medvedgrad 

    7

    ANTOLIĆ Gabriel CRO

    Sesvete

    VUKOVIć Rafael CRO

    Pinky

    8

    KLEONčIć Nik CRO

    Medvedgrad

    STIPIĆ Josip


    LUčIć Anton


    ANTOLIĆ Gabriel


    KLEONčIć Nik


    19

    LUčIć Anton


    20

    ANTOLIĆ Gabriel


    26

    LUčIć Anton


    9

    LASAN ZOROBABEL Leo CRO

    Medvedgrad 

     

    10

    STEFANYUK Mykola UKR

    Kiev 

    CHEN Lucas CRO

    Sesvete 

    11

    LASIĆ Karlo CRO

    Lotus

    12

    PETKOVIĆ FAJNIK Josip CRO

    Jaska Jastrebarsko

    LASAN ZOROBABEL Leo


    CHEN Lucas


    LASIĆ Karlo


    PETKOVIĆ FAJNIK Josip


    21

    CHEN Lucas


    22

    LASIĆ Karlo


    27

    LASIĆ Karlo


    13

    SALETOVIć Tin CRO

    Pinky 

    ORBAN Adriano CRO

    Policijska akademija 

    14

    CUKROV Adam CRO

    Lika Zagreb 

     

    15

    VELIČAN Noa CRO

    Profectus Samobor

    16

    BENDEKOVIĆ Borna CRO

    Medvedgrad

    KOSKIN Kiril UKR

    Kiev

    SALETOVIć Tin


    CUKROV Adam


    VELIČAN Noa


    KOSKIN Kiril


    23

    CUKROV Adam


    24

    KOSKIN Kiril


    28

    KOSKIN Kiril


    29

    BRNADA Lovro 


    CRO, Pinky

    IVANIĆ Karlo 


    CRO, Black Belt

    30

    KOMES Jakov 


    CRO, Rijeka

    STIPIĆ Josip 


    CRO, Jaska Jastrebarsko

    31

    PETKOVIĆ FAJNIK Josip 


    CRO, Jaska Jastrebarsko

    32

    BENDEKOVIĆ Borna 


    CRO, Medvedgrad

    VELIČAN Noa 


    CRO, Profectus Samobor

    33

    BRAČUN Vito 


    CRO, Zagreb

    34

    ANTOLIĆ Gabriel 


    CRO, Sesvete

    36

    CUKROV Adam 


    CRO, Lika Zagreb

    STIPIĆ Josip 


    CUKROV Adam 


    STIPIĆ Josip 


    CRO, Jaska Jastrebarsko

    LASIĆ Karlo 


    CRO, Lotus

    CUKROV Adam 


    CRO, Lika Zagreb

    LUčIć Anton 


    CRO, Medvedgrad

    41

    3. STIPIĆ Josip 


     

    42

    3. CUKROV Adam 


     

    VUJIć BOBANOVIć Vito 


    CRO, Medvedgrad

    LUčIć Anton 


    CRO, Medvedgrad

    LASIĆ Karlo 


    CRO, Lotus

    KOSKIN Kiril 


    UKR, Kiev

    37

    2. VUJIć BOBANOVIć Vito 


     

    38

    KOSKIN Kiril 


     

    43

    1. KOSKIN Kiril