• Organizator
    Hrvatski judo savez


  • 8

    IKLODI AnnaHUN

    National Team HUN

    HIDEN VerenaAUT

    SU Noricum Leibnitz

    33

    WAGEMAKER Alexe


    CAVAGNA Annalisa


    34

    KASAPI Fationa


    SPADONI MARGHERITA


    35

    ROZMAN MUHA Tjaša


    BOGUN Sarah


    36

    FERRECCIO Vanessa


    HIDEN Verena


    49

    WAGEMAKER Alexe


    KASAPI Fationa


    50

    ROZMAN MUHA Tjaša


    HIDEN Verena


    KASAPI Fationa


    57

    ROZMAN MUHA Tjaša


    ROZMAN MUHA Tjaša


    9

    NYIRI NikolettHUN

    National Team HUN

    15

    ZUCCO AgneseITA

    Asd Equipe Feltre 2007

    16

    FILZWIESER PaulaAUT

    Judoteam Zeltweg

    37

    NYIRI Nikolett


    GARCIA MARTIN marta


    38

    SECCHI Althea


    KHILOVA Milena


    39

    FAWAZ Martha


    FIEDEL Theresa


    40

    ZUCCO Agnese


    FILZWIESER Paula


    51

    GARCIA MARTIN marta


    KHILOVA Milena


    52

    FAWAZ Martha


    ZUCCO Agnese


    GARCIA MARTIN marta


    58

    ZUCCO Agnese


    ZUCCO Agnese


    41

    WOESS Rosalie


    LISCIANI Sara


    42

    KAYSER Jasmin


    KROON Esmee


    43

    GROSVENOR Leah


    QUERALTO RAMOS JULIA


    44

    HALKE Maja


    PALUMBO ANTONIETTA


    53

    WOESS Rosalie


    KAYSER Jasmin


    54

    QUERALTO RAMOS JULIA


    PALUMBO ANTONIETTA


    WOESS Rosalie


    59

    PALUMBO ANTONIETTA


    PALUMBO ANTONIETTA


    26

    SCHABL LarissaAUT

    WAT Stadlau

    27

    SNIJDER PaulienNED

    Judoteam Veendam

    29

    HRIBERNIK InesSLO

    JK ACRON SLOVENJ GRADEC

    45

    WESTLAKE Kiera


    ANTONINO Sabrina


    46

    SNIJDER Paulien


    RATTI GRAZZI Miriam


    47

    HRIBERNIK Ines


    TIMOFEICHEVA Liubov


    48

    SOLINA Stefania


    KOVACS Viktoria


    55

    WESTLAKE Kiera


    SNIJDER Paulien


    56

    HRIBERNIK Ines


    KOVACS Viktoria


    SNIJDER Paulien


    60

    SNIJDER Paulien


    HRIBERNIK Ines


    61

     


    BOGUN Sarah 


    GER

    62

    FILZWIESER Paula 


    AUT, Judoteam Zeltweg

    63

    HALKE Maja 


    POL

    65

    BOGUN Sarah 


    HIDEN Verena 


    AUT, SU Noricum Leibnitz

    66

    DAAMEN Maartje 


    FAWAZ Martha 


    FRA

    67

    PETER Fruzsina 


    QUERALTO RAMOS JULIA 


    ESP

    68

    RATTI GRAZZI Miriam 


    WESTLAKE Kiera 


    CAN

    69

    HIDEN Verena 


    KASAPI Fationa 


    BAN

    70

    FAWAZ Martha 


    GARCIA MARTIN marta 


    ESP

    71

    PETER Fruzsina 


    WOESS Rosalie 


    AUT

    72

    WESTLAKE Kiera 


    HRIBERNIK Ines 


    SLO, JK ACRON SLOVENJ GRADEC

    HIDEN Verena 


    GARCIA MARTIN marta 


    WOESS Rosalie 


    WESTLAKE Kiera 


    HIDEN Verena 


    AUT, SU Noricum Leibnitz

    GARCIA MARTIN marta 


    ESP

    WOESS Rosalie 


    AUT

    WESTLAKE Kiera 


    CAN

    75

    GARCIA MARTIN marta 


    PALUMBO ANTONIETTA 


    ITA

    76

    WOESS Rosalie 


    ROZMAN MUHA Tjaša 


    SLO, JK BEŽIGRAD

    77

    3. PALUMBO ANTONIETTA 


    78

    3. WOESS Rosalie  


    ROZMAN MUHA Tjaša


    SLO, JK BEŽIGRAD

    ZUCCO Agnese


    ITA, Asd Equipe Feltre 2007

    SNIJDER Paulien


    NED, Judoteam Veendam

    73

    2 .ZUCCO Agnese 


    74

    SNIJDER Paulien 


    79

    1. SNIJDER Paulien